Хочете позмагатися з друзями, хто спритніший чи кмітливіший, або влаштувати веселе тематичне свято? Спеціально для проведення унікального незабутнього свята у нас є пропозиція «Ігрові програми». Ігри та квести проводяться на базі мотузкових парків SkyPark і включають в себе проходження мотузкових трас , розгадування головоломок, командні наземні ігри, змагання тощо, об’єднані цікавими тематичними легендами.

Умови пропозиції «Ігрові програми»

 • Проведення ігор на базі мотузкових парків SkyPark можливе лише в будні дні. У вихідні дні кількість відвідувачів в мотузкових парках унеможливлює проведення гри.
 • Ви можете вибрати один з готових сценаріїв «Ігрових програм» або замовити унікальний сценарій на задану тему.
 • Замовляти ігрову програму зі списку готових необхідно не пізніше, ніж за тиждень до проведення ігри.
  Замовляти унікальну ігрову програму необхідно не пізніше, ніж за два тижні до проведення ігри.
 • Підготовка гри проводиться лише після внесення передоплати у розмірі 50% від вартості гри.
  Передплата за гру зі списку готових програм вноситься не пізніше, ніж за 5 днів до дати проведення гри.
  Передплата за унікальну ігрову програму – не пізніше, ніж за 10 днів до проведення гри.
 • Після внесення передоплати замовнику можна з об’єктивних причин двічі перенести дату проведення гри на пізніше, попередивши нас про зміну дати не пізніше, ніж за день до заходу.
  Якщо замовник повідомляє про перенесення дати в день заходу, вартість ігри збільшується на 10 відсотків.
 • Якщо замовник відмовляється від замовленої готової програми за три дні до дати її проведення – передплата повертається в повному розмірі. За відмови від заходу менш, ніж за три дні до дати проведення з передплати стягується 15% від загальної вартості гри.
  За відмови від унікальної програми за три дні до дати проведення замовник сплачує 10% від вартості гри. Якщо ж від унікальної гри відмовились менше, ніж за три дні до проведення – з передплати стягується 25% від загальної вартості гри.
 • Зверніть увагу, якщо у вас невелика компанія, оптимальним варіантом буде замовити міні-гру. Міні-гра не потребує передоплати, а замовити її можна безпосередньо у адміністратора парку за кілька годин до проведення гри. Вартість міні гри +40 грн до вартості проходження траси за кожного учасника.

Готові сценарії ігор/квестів

Гра «Ерудит»

Формат: індивідуальне або командне змагання

Вік учасників: від 10 років

Кількість учасників: від 6 чоловік

Тривалість гри: час проходження траси + 20-30 хвилин

Вартість гри: 3000 грн за групу до 10 осіб; за кожного учасника понад 10 осіб + 150 грн. За проходження двох трас – 3400 грн; за кожного учасника понад 10 осіб +270 грн

Умови гри:

Хто з вас спритніший, уважніший, кмітливіший і більш ерудований? Запросіть друзів позмагатися!

Учасники пройдуть мотузкові траси, збираючи заховані на висоті літери. Кожному необхідно зібрати максимальну різноманітність букв, але не більше 25 шт. Також учасники матимуть можливість отримати додаткові «джокери» – фішки, які замінять будь-яку букву; або право наосліп вибрати ще три букви.

Спустившись з траси, учасники складають слова із зібраних букв. Завдання: скласти максимальну кількість слів максимальної довжини. Опісля підраховуються набрані бали, і визначається переможець.

Переможець отримує приз. Приз надає замовник.

Гра «Пірати Карибського моря і скарб Червоної Бороди»

Формат: командний квест

Вік учасників: 7-14 років

Кількість учасників: 10-30 чоловік

Тривалість гри: 2-3 години

Особливості: Проходження 1 траси, наземні ігри, орієнтування, приз – шоколадні монети, в грі беруть участь костюмовані аніматори

Вартість гри: 4300 грн за групу до 10 осіб; за кожного учасника понад 10 осіб +200 грн

Умови гри:

Червона Борода був спритним піратом: він перемагав в усіх боях, грабував багаті кораблі та зміг накопичити величезне багатство. Щоб скарби не вкрали інші пірати, він сховав скрині зі своїм добром у різних місцях. Сховав так, щоб пірати не змогли знайти їх, і тільки люди, які раніше не займалися розбоєм, зможуть відшукати ці скарби.

Учасники долають перешкоди мотузкового парку та знаходять ключ до читання карти-скарбів і підказки про орієнтири. Виконавши ряд наземних завдань, команда отримує інструмент для видобутку скарбу. З допомогою карти та підказок учасники роздобудуть багатства Червоної Бороди.

Скарб – шоколадні монети, або замовник може запропонувати свої призи.

Гра «Перо птиці Щастя»

Формат: командний квест

Вік учасників: 7-14 років

Кількість учасників: 10-30 чоловік

Час гри: 2,2-4,5 години

Особливості: Проходження 2-х трас, спуск на SkyLine, наземні ігри, в грі беруть участь костюмовані аніматори

Вартість гри: 5000 грн за групу до 10 осіб; за кожного учасника понад 10 осіб +340 грн

Умови гри:

Синя птиця Щастя являється людям дуже рідко, але ще рідше вона відкладає яйця, щоб пташенята принесли в цей світ ще більше радості. Але ось біда, Сорока, яка любить все яскраве і красиве, викрала яйця птиці Щастя.

Учасники гри повинні подолати різноманітні перешкоди в мотузковому парку, збираючи яскраві блискітки; знайти і дістатися до гнізда Сороки і обміняти у неї яйця на зібрані блискітки; перевірити чи дійсно отримані яйця «щасливі»; і повернути вкрадені Сорокою яйця птиці Щастя. За це синя птиця подарує команді своє перо, яке приносить щастя (як варіант кожному учаснику шоколадка-перо), замовник може запропонувати свій подарунок.

Гра «Міньйон. Місія «Енергія для лиходія»

Формат: командний квест

Вік учасників: 7-14 років

Кількість учасників: 10-30 чоловік

Час гри: 2,5-4,5 години

Особливості: Проходження 2-х трас, наземні ігри, приз – солодка вата, в грі беруть участь костюмовані аніматори

Вартість гри: 4500 грн за групу до 10 осіб + 1500 грн – солодка вата, за кожного учасника понад 10 осіб +300 грн. Для групи понад 15 осіб солодка вата 1700 грн

Умови гри:

Міньйони завжди мріяли служити справжньому лиходієві. Великий і жахливий доктор Крампс задумав створити Суперпотужну зброю, що здатна будь-який предмет перетворити на солодку вату: від комашки до цілого міста! Але така зброя вимагає багато енергії, яка міститься в сферичних кристалах. Щоб міньйон доказали, що вони гідні служити такому великому лиходієві, доктор Крампс дає їм завдання: зібрати якомога більше кристалів.

Учасники гри повинні подолати різноманітні перешкоди і виконати ряд завдань на висоті та на землі, щоб добути побільше кристалів. Порахувавши і справедливо розподіливши кристали між собою, члени команди піднесуть здобуте доктору Крампсу і він нагородить їх солодкою ватою, а також дозволить в подальшому служити собі.

Можливий варіант без солодкої вати, в такому випадку замовник самостійно надає призи.

Гра «Піратські скарби»

Формат: командний квест

Вік учасників: 4-8 років

Кількість учасників: 10-30 чоловік

Час гри: 2,5-4,5 години

Особливості: Проходження 2-х дитячих трас , наземні ігри, у грі беруть участь костюмовані аніматори

Вартість гри: 4200 грн за групу до 10 осіб, за кожного учасника понад 10 осіб +220 грн.

Умови гри:

Учасники гри знають, що піратські скарби сховані у скрині, яка знаходяться на високій скелі і щоб дістатись до неї треба здобути мотузку. Проходячи різноманітні перешкоди мотузкових трас команди збирають частини мотузки, зв’язавши їх між собою вони зможуть дістати скриню. Проте скриня зачинена та має кодовий замок, тож учасники продовжать випробовувати себе на другій трасі, щоб зібрати підказки та за їх допомогою пройти зашифрований шлях до розгадки вірного коду. Код необхідно ввести в замок, відкрити скриню  та нарешті дізнатись які саме скарби приховали пірати.

Скарб надає замовник – шоколадні монети або інше.

Гра «Скарбничка вражень»

Формат: командний квест

Вік учасників: від 14 років

Кількість учасників: 6-30 чоловік

Час гри: 2-4 години

Особливості: Проходження 1 мотузкової траси , сходження по скеледрому, орієнтування та наземні ігри.

Вартість гри: 5000 грн за групу до 10 осіб, за кожного учасника понад 10 осіб +300 грн.

Умови гри:

Щоб відкрити скарбничку з призами учасникам доведеться проявити неабиякий хист до розв’язування головоломок, справитись з перешкодами на мотузкових трасах, покорити скеледром та прочитати «закодовану карту». Вражень вистачить на всіх!

Проходячи перешкоди мотузкових трас, команди розгадуватимуть логічні загадки, які підкажуть, як шукати цифри коду до скарбнички.

Орієнтуючись на місцевості за підказками зібраними на трасі, учасники знайдуть 4 цифри коду, а потім, підкорюючи скелю, дізнаються вірну послідовність цифр.

Приз надає замовник.

  Поділитися в соціальних мережах

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

  Залишити відповідь

  Войти с помощью: