Про Змагання

17 червня 2017 року компанія Sky Park проводить змагання з веслування на каяках в акваторіях річки Дніпро та протоки Десенка. Основні цілі змагань: пропаганда активного способу життя та відпочинку, популяризація греблі на каяках та підвищення спортивної майстерності.

Активний спосіб життя – запорука здоров’я! Гребля на каяках – не тільки силовий вид спорту, а й чудовий варіант відпочинку. Веслування розвиває верхній плечовий пояс і координацію рухів. Під час тренування чергуються напруження і розслаблення різних м’язів, що збільшує їхню еластичність, силу та витривалість. Окрім цього заняття греблею позитивно впливає на стан центральної нервової системи, допомагає побороти страх води, знімає втому, піднімає настрій. покращує сон, увагу і пам’ять. Регулярні заняття веслуванням дисциплінують і підвищують вольові якості. Отож всі на воду!

Участь у змаганнях SkyPark Water Race безкоштовна. Учасники можуть виступати із власним чи орендованим спорядженням, що відповідає вимогам правил змагань.

Гонка на каяках проводитиметься в трьох класах суден: К1 чоловіки, K1 жінки та К2 двомісні; на двох дистанціях: 8,5 км та 28 км.

kayak-race-2017_2_opt

Правила змагань SKYPARK Water Race

Місце старту: м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 7, пляж «Веселка»

Місце проведення: акваторії річки Дніпро та протоки Десенка, м. Київ

Початок змагань: 17 червня 2017 о 9:00

Завершення змагань: 17 червня 2017 о 16:30

Дистанції змагань:

 • І дистанція – коло 6 км навколо о.Долобецький: пляж «Веселка» – Русанівська протока – протока Десенка – Венеційська протока – пляж «Веселка»
 • ІІ дистанція – коло 30 км навколо о.Труханів: пляж «Веселка» – Русанівська протока – протока Десенка – Московський міст – дамба на протоці Десенка – річка Дніпро – Пішохідний міст – Венеційська протока – пляж «Веселка»

Цілі змагань:

 • Пропаганда активного способу відпочинку та здорового способу життя
 • Популяризація греблі на каяках
 • Підвищення спортивної майстерності

Описання змагань:

Змагання проводяться в індивідуальному та командному (дві особи) заліку у класі «каяк» на річці Дніпро та протоці Десенка.

 1. Учасники дистанції на 30 км збираються біля арки SKY PARK, після загально старту сідають у каяк, який розташований на березі річки. Учасники рухаються Русанівською протокою, впливають в протоку Десенка та піднімаються до дамби. На дамбі знаходяться організатори, які допомагають учасникам перемістити каяки на іншу сторону. Після переправи доходять до річки Дніпро та спускаються по течії навколо острова Труханів та через Венеціанську протоку прибувають до місця фінішу на пляжі «Веселка».
 2. Учасники дистанції на 6 км збираються біля арки SKY PARK, після загально старту сідають у каяк, який розташований на березі річки. Учасники рухаються навколо острова Долобецький Русанівською протокою, спускаються по течії протокою Десенка та через Венеціанську протоку повертаються до фінішу на пляжі «Веселка».

Фініш. Учасники, які прибули до пляжу «Веселка» повинні перетнути фінішну лінію під аркою змагань. Після цього дистанція вважається завершеною. Учасники які не перетнули фінішну лінію до контрольного часу вважаються зняті з дистанції та завершуються змагання.

Умови участі:

У змаганнях можуть брати участь особи, що досягли віку 18 років. Особи віком від 16 до 18 років можуть приєднатися тільки у супроводі батьків. Забороняється: перетинати буї, крім місць де це визначено організаторами змагань; заважати іншим учасникам змагань проходити дистанцію.

Класи суден:

Технічні обмеження стосовно габаритів та класів суден.

Змагання проводяться в наступних класах суден:

 • К1 чоловіки
 • K1 жінки
 • К2 двомісні

K1 чоловіки — одномісні каяки шириною не менше 52 см, якими керують чоловіки, без будь-яких інших обмежень (окрім спортивних каяків).

К1 жінки – одномісні каяки шириною не менше 52 см, якими керують жінки, без будь-яких інших обмежень (окрім спортивних каяків).

К2 двомісні – будь-які двомісні каяки шириною не менше 52 см. (окрім спортивних каяків).

Перед початком змагань кожен учасник в класі К1 та кожен екіпаж в класі K2 має надати своє судно та інвентар організаторам змагань для отримання допуску до участі в змаганнях.

Спортивні каяки олімпійських класів K1 та K2 для веслування на гладкій воді та їх модифікації до участі в змаганнях не допускаються.

Інші положення та умови:

 1. Організатори змагання не несуть відповідальність за цілісність та збереження спорядження учасників.
 2. Учасники виступають із власним та/або орендованим спорядженням.
 3. У випадку суттєвого погіршення погодних умов, яке може становити загрозу для учасників змагань, а саме: під час грози, урагану і т.п., час старту та/або маршрут може бути змінено.
 4. Рішення про зміну часу або дати проведення змагань приймають організатори разом із суддівською колегією не пізніше ніж за півгодини до старту.
 5. Рішення про дискваліфікацію учасника чи відмову в проходженні кваліфікації виноситься усно.
 6. Кваліфікаційна комісія та/або суддівська колегія мають право відмовити учаснику в участі в Змаганнях з причин не зазначених в даному Правилі, у випадку якщо є вагомі підстави вважати що плавзасіб учасника та/або інше спорядження учасника перебувають у неналежному стані та можуть нести загрозу життю та здоров’ю учасника та/або іншим учасникам або з будь-яких інших умов.
 7. Заповнюючи та подаючи електронну заявку на участь в Змаганні кожен заявник надає свою згоду на збір та обробку персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних».

Призи

Переможці змагань будуть нагородженні цінними призами та медалями.

Техніка безпеки на змаганнях:

Ці правила обов’язкові до виконання усіма учасниками змагань

Учасники зобов’язані:

 1. Бути фізично підготовленими до навантажень.
 2. За наявності індивідуальних захворювань, старих травм, повідомити завчасно про це організаторів і подбати про відповідні медикаменти.
 3. Дотримуватись програми змагань згідно з інструкціям, наданими організаторами.
 4. За необхідності надати допомогу іншим учасникам змагань.
 5. Дотримуватись загальних правил техніки безпеки й поведінки на воді.
 6. Усі судна, які приймають участь в змаганні мають бути обладнані необхідними рятувальними засобами, а саме: каяки K1 та каяки К2 із закритим корпусом (sit-in).
 7. Екіпаж кожного судна повинен мати на борту мобільний телефон у водозахисному чохлі або кейсі, рятувальний ніж та свисток для подачі сигналу про допомогу у випадку виникнення надзвичайної ситуації під час гонки.
 8. Кожен учасник повинен мати страхувальний жилет фабричного виробництва який створює виштовхуючу силу не менше 50 N. Учасники без відповідних страхувальних жилетів не допускаються до участі в змаганнях.
 9. Використання надувних страхувальних жилетів заборонено.
 10. Учасники без верхнього одягу до участі в змаганнях не допускаються.
 11. Кожен учасник повинен мати на борту свого судна запас питної води в розрахунку не менше 0.75 л. на кожного члена екіпажу.
 12. До участі в змаганнях не допускаються учасники у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, а також ті учасники, фізичний стан яких не відповідає умовам проведення змагань.
 13. Кожен з учасників повинен вміти плавати.
 14. Учасники приймають участь в змаганнях на власний ризик. Організатори змагань не несуть відповідальність за стан здоров’я учасників.
 15. Кваліфікаційна комісія має право не допустити на старт екіпаж у випадку якщо його судно не відповідає вимогам безпеки.
 16. Учасникам змагань категорично забороняється навмисно заважати іншим учасникам під час проходження дистанції та створювати небезпечні ситуації під час перегонів. У випадку порушення принципів спортивної поведінки суддівська колегія має право дискваліфікувати екіпаж порушника.
 17. Шляхом подання заявки на участь в Змаганні, учасники підтверджують свою згоду з усіма правилами та умовами, які викладені в даному правилі та знімають з організаторів будь-яку відповідальність за стан власного здоров’я та/або власну безпеку під час змагань.

Дистанції

Змагання буде проводитись на дистанціях:

І дистанція – коло 6 км навколо о.Долобецький: пляж «Веселка» – Русанівська протока – протока Десенка – Венеційська протока – пляж «Веселка»

ІІ дистанція – коло 30 км навколо о.Труханів: пляж «Веселка» – Русанівська протока – протока Десенка – Московський міст – дамба на протоці Десенка – річка Дніпро – Пішохідний міст – Венеційська протока – пляж «Веселка»

Програма змагань

9:00 – 10:00 – видача стартових пакетів, технічний огляд плав засобів

10:00 – 10:20 – брифінг

10:20 – 10:40 – розминка

11:00 – старт для учасників дистанції на 30 км

11:20 – старт для учасників дистанції на 6 км

14:00 – контрольний час для учасників дистанції на 6 км

14:20 – нагородження учасників дистанції на 6 км

16:00 – контрольний час для учасників дистанції на 30 км

16:20 – нагородження учасників дистанції на 30 км

16:30 – офіційне закриття змагань

Реєстрація

Участь у змаганнях безкоштовна.

Щоб зареєструватись у змаганнях, потрібно заповнити анкету.

Реєстрація здійснюється з 1 березня 2017 року до 22:00 16 червня 2017.

Дізнатися більше:

e-mail: info@skypark.com.ua

(044) 361 60 50

(044) 361 60 80

(073)361-60-50

(096)361-60-50

Результати змагань

Фотозвіт зі змагань SkyPark Water Race 2017 ви можете переглянути тут.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •