Компанія Sky Park протягом 10 років проектує, виготовляє та монтує тролеї будь-якої складності. На території України нами було побудовано 34 тролея.

Будівництво тролеїв на замовлення від компанії SkyPark

Здивуйте гостей вашого готелю, бази відпочинку чи туристичного комплексу можливістю відчути неймовірну легкість польоту і насолодитися картинами навколишньої природи, спустившись з вітерцем на тролеї. Компанія SkyPark вже понад десять років займається будівництвом тролеїв, і за цей час ми побудували близько півсотні тролеїв в різних куточках України. Зручність співпраці з компанією SkyPark в тому, що ми надаємо повний спектр послуг з будівництва тролея: проектуємо, виготовляємо конструкції старту і фінішу, монтуємо тролеї, а також забезпечуємо подальше техобслуговування тролеїв наших замовників.

Тролей можна побудувати практично на будь-якій місцевості. Безумовно, найбільш ефектні тролеї, побудовані над водоймами або долинами між гір, але навіть на абсолютно рівному просторі можна спроектувати досить цікавий тролей. Головне – ще до замовлення будівництва тролея визначити: чи буде ваш тролей захоплюючим дух атракціоном або ж веселою розвагою для відвідувачів будь-якого віку.

Компанія SkyPark займається як будівництвом великих швидкісних тролеїв – екстремальних атракціонів для дорослих, так і установкою невеликих тролейних спусків на ділянці біля будинку або на дачі для щоденних розваг дітей. У скарбничці досягнень команди компанії SkyPark є навіть рекорди – будівництво найдовшого в Україні та самого швидкісного в світі тролея Сокіл, а також найвідомішого, і найдовшого з усіх постійно діючих тролеїв в Україні – Тролея над Дніпром від SkyPark в Києві. Замовивши будівництво тролея у компанії SkyPark, ви можете бути впевненими, що роботу виконають професіонали.

Будівництво тролеїв. Проектування

Проектування – перший і найбільш відповідальний етап будівництва тролея. Під час проектування ми не тільки підбираємо місця старту і фінішу тролея і розробляємо креслення конструкцій, але і, в першу чергу, прораховуємо всі технічні характеристики майбутнього тролея. Ще до будівництва тролея необхідно знати: яка довжина тролея, яку швидкість розвиватимуть відвідувачі під час спуску, які навантаження зможе витримати атракціон, яка система гальмування забезпечить безпечний фініш майбутніх відвідувачів тролея.

Тролеї на замовлення. Виробництво стартової і фінішної конструкцій

Виробництво елементів стартової і фінішної конструкцій тролея вимагає спеціалізованих знань і розуміння особливостей екстремального атракціону. В нашій команді працюють професійні слюсарі та зварювальники з багаторічним досвідом виробництва конструкцій тролеїв. Забезпечуючи повний цикл робіт з будівництва тролеїв, компанія SkyPark гарантує відсутність затримок на будь-якому з етапів будівництва тролея, а тому наша робота завжди виконується якісно і вчасно.

м Київ, проспект Голосіївський, 6
Режим роботи: Пн-Пт C 9.00 до 18.00

(093) 767-73-11

(044) 361-60-80

Поділитися в соціальних мережах

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Leave Comment

Войти с помощью: