Тролей – це круто-похила переправа, якою людина спускається на роликовому блоці, інша популярна назва цього атракціону – зіплайн. На відміну від канатної дороги, якою людина спускається чи піднімається за допомогою моторизованого механізму, спуск на тролеї (зіплайні) – більше наближений до вільного польоту, та дарує любителям адреналіну незабутню повітряну пригоду.

В Україні популярність тролеїв невпинно зростає протягом останніх 10 років, за цей час в різних куточках нашої країни появились десятки довгих і сотні невеликих тролеїв. Компанія Skypark є одним з лідерів з будівництва незабутніх канатних атракціонів в Україні. На території України нами було побудовано понад чотири десятки тролеїв, і це не враховуючи невеликі тролеї  довжиною до 150 метрів у мотузкових парках!

Будівництво тролеїв на замовлення від компанії SkyPark

Здивуйте гостей вашого готелю, бази відпочинку чи туристичного комплексу можливістю відчути неймовірну легкість польоту і насолодитися картинами навколишньої природи, спустившись з вітерцем на тролеї. Компанія SkyPark вже понад десять років займається будівництвом тролеїв, і за цей час ми побудували близько півсотні тролеїв в різних куточках України. Зручність співпраці з компанією SkyPark в тому, що ми надаємо повний спектр послуг з будівництва тролея: проектуємо, виготовляємо конструкції старту і фінішу, монтуємо тролеї, а також забезпечуємо подальше техобслуговування тролеїв наших замовників.

Тролей можна побудувати практично на будь-якій місцевості. Безумовно, найбільш ефектні тролеї, побудовані над водоймами або долинами між гір, але навіть на абсолютно рівному просторі можна спроектувати досить цікавий тролей. Головне – ще до замовлення будівництва тролея визначити: чи буде ваш тролей захоплюючим дух атракціоном або ж веселою розвагою для відвідувачів будь-якого віку.

Компанія SkyPark займається як будівництвом великих швидкісних тролеїв – екстремальних атракціонів для дорослих, так і установкою невеликих тролейних спусків на ділянці біля будинку або на дачі для щоденних розваг дітей. У скарбничці досягнень команди компанії SkyPark є навіть рекорди – будівництво найдовшого в Україні та самого швидкісного в світі тролея Сокіл, а також найвідомішого, і найдовшого з усіх постійно діючих тролеїв в Україні – Тролея над Дніпром від SkyPark в Києві. Замовивши будівництво тролея у компанії SkyPark, ви можете бути впевненими, що роботу виконають професіонали.

Будівництво тролеїв. Проектування

Проектування – перший і найбільш відповідальний етап будівництва тролея. Під час проектування ми не тільки підбираємо місця старту і фінішу тролея і розробляємо креслення конструкцій, але і, в першу чергу, прораховуємо всі технічні характеристики майбутнього тролея. Ще до будівництва тролея необхідно знати: яка довжина тролея, яку швидкість розвиватимуть відвідувачі під час спуску, які навантаження зможе витримати атракціон, яка система гальмування забезпечить безпечний фініш майбутніх відвідувачів тролея.

Тролеї на замовлення. Виробництво стартової і фінішної конструкцій

Виробництво елементів стартової і фінішної конструкцій тролея вимагає спеціалізованих знань і розуміння особливостей екстремального атракціону. В нашій команді працюють професійні слюсарі та зварювальники з багаторічним досвідом виробництва конструкцій тролеїв. Забезпечуючи повний цикл робіт з будівництва тролеїв, компанія SkyPark гарантує відсутність затримок на будь-якому з етапів будівництва тролея, а тому наша робота завжди виконується якісно і вчасно.

Топ 10 найдовших тролеїв в Україні

В списку найдовших зіплайнів нашої країни, роботи компанії SkyPark займають вагому позицію. Щоб не бути голослівними, ми зібрали топ довгих тролеїв з усіх куточків України. До списку включені тролеї довжиною від 300 метрів, протягнуті однією лінією.

10 позиція – Тролей «Дніпро» 300 м

«Молодший брат» найвідомішого зіплайну в Україні – Тролею над Дніпром у Києві, Тролей «Дніпро» побудований компанією SkyPark для компанії DriveZone  2015 року в місті Дніпро. Щоб спуск на зіплайні не здавався самотнім, атракціон обладнаний двома паралельними трасами, відтак ви можете насолодитись польотом в компанії друга. 300 метровий постійно діючий тролей ви можете відвідати й зараз, більше інформації на: http://drivezone.com.ua/attraction/1

9 позиція – Тролей на Ластівковому гнізді 400м

Мальовничий тролей в Криму компанія SkyPark побудувала 2013 року, функціонував він один рік.

8 позиція – Тролей «Адреналін» 400 м

Тролей «Адреналін» побудований в Донецьку 2016 року, сайту цьогозіплайну нам знайти не вдалось.

7 позиція – Тролей в с. Мигія 457 м

Постійно діючий зіплайн компанії X-sport побудований над Радоновим озером з вражаюче бірюзовою водою в селі Мигія на Миколаївщині. Більше про тролей на сайті: http://x-sport.org/product/trolley-migiya/

6 позиція – Некомерційні тимчасові тролеї від SkyPark 500-700 м

Також компанія SkyPark побудувала чимало довгих тролеїв (довжиною 300-700 м) для різних фестивалів, туристичних та спортивних змагань. Відвідати ці тролеї ви не зможете, але зіплайни довжиною 500-700 метрів заслуговують того, щоб бути згаданою в топі тролеїв України, відтак ми зібрали їх в одній 6 позиції:

 • Тролей через р. Дністер 700 м, околиці Кам’янця-Подільського, с. Бабин, тролей будувався 2009 року в рамках мульти-спортивних перегонів «Товтри-рейд».
 • Тролей через р. Дніпро 600 м, Київська обл., с. Балико-Щучинка, будівництво тролею проводилось в рамках щорічного фестивалю молоді «Тролей» 2007, 2008 та 2009 р.
 • Тролей через р. Тернава 520 м, околиці Кам’янця-Подільського, с. Врублівці, 2008 рік
 • Тролей в Буковелі 510 м, некомерційний тролей встановлювався 2009 року в рамках мульти-спортивних перегонів «Яремче-рейс»
 • Тролей на Білій Скелі 500 м, зіплайн побудований 2011 року в рамках мульти-спортивних перегонів «Х-Крим»

5 позиція – Зіплайн в Карпатах 500 м

Тролей побудований 2017 року в мальовничому карпатському селі Яремче на фоні найвищої гори України – Говерла. Більше про тролей на сайті: http://parktropa.com/zipline-yaremche/

4 позиція – Тролей над Дніпром у Києві 532 м

Найвідоміший в Україні постійно діючий тролей, побудований компанією SkyPark, почав свою історію 2012 року з однієї мотузкової лінії і поступово «виріс» до автоматизованого атракціону з 4 паралельними лініями. Закритий 2017 року, зараз не працює.

3 позиція – Тролей в Чугуєві 720 м

Ще один комерційний постійно діючий тролей вражаючої довжини, побудований нашою компанією неподалік від Харкова. Цілих 720 метрів польоту над звивистою і мальовничою рікою Сіверський Донець. Більше інформації про тролей: https://skypark.com.ua/trole%d1%97-vid-skypark/trolej-v-chuguyevi/

2 позиція – Тролей «Буковель» 1130 м

Найдовший постійно діючий комерційний тролей в Україні, побудований компанією SkyPark для компанії DriveZone на курорті Буковель наприкінці 2016 року. Влітку 2017 року зіплайн відвідали представники Національного реєстру рекордів, які зареєстрували рекордну довжину нашого тролею. Тролей Буковель працює цілий рік, більше інформації про тролей: http://drivezone.com.ua/soon

1 позиція – Тролей Кримський сокіл 2022 м

Найдовший тимчасовий тролей України, побудований компанією SkyPark 2013 року в Криму, поблизу Судака. На момент побудови цей зіплайн було визнано другим по довжині у світі та найдовшим у Європі. Тролей, натягнули від гори Сокіл до гори Болван. Окрім рекордної довжини тролею, на цьому зіплайні було встановлено й рекорд з максимальної швидкості польоту. Всупереч інформації на багатьох іноземних сайтах політати на цьому тролеї ви не зможете, оскільки проект був некомерційним і після реєстрації рекордів ми демонтували двокілометровий зіплайн.

(093) 767-73-11

(044) 361-60-80

Поділитися в соціальних мережах

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь

Войти с помощью: